Nieruchomości

ubezpieczenie nieruchomości górzow

Ubezpieczenia nieruchomości

ZADZWOŃ!
Biuro Garbary 16
+48 95 737 08 78

Biuro Mieszka I 54
+48 95 739 02 66

Ubezpieczenia Nieruchomości

Ubezpiecznie mieszkania Gorzów

Nieważne czy posiadasz mieszkanie, dom czy wynajmujesz kawalerkę. Pomyśl o zabezpieczeniu przed pożarem, powodzią, zalaniem czy kradzieżą. Zapewnij sobie spokój i bezpieczeństwo. Dzięki wykupionej polisie mieszkaniowej nie musisz obawiać się skutków nieprzewidzianych zdarzeń, które mogą nadwyrężyć budżet domowy. Pozostawiony odkręcony kran czy awaria pralki nie musi oznaczać problemów z sąsiadami, oc w życiu prywatnym zapewni spokój również w takich przypadkach.

CHCESZ POZNAĆ NASZĄ OFERTĘ? WYPEŁNIJ FORMULARZ!

Prosimy o wypełnienie formularza a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem

  Wybierz jakie ubezpieczenia Cię interesują
  Podstawowe informacje
  Imię i nazwisko:
  Podaj numer telefonu:
  Adres e-mail
  Data końca ubezpieczenia:

  Ubezpieczenie mieszkania Gorzów, Ubezpieczenie domu Gorzów Wlkp., OC w życiu prywatnym, tanie ubezpieczenie mieszkania Gorzów, tanie ubezpieczenie domu, ubezpieczenie nieruchomości, ubezpieczenie od zdarzeń losowych, ubezpieczenie pod kredyt, ubezpieczenie mieszkania all-risk.

  Ubezpieczenie nieruchomości gorzów

  Ubezpiecz mieszkanie lub dom
  Ubezpieczając swój dom bądź mieszkanie w Gorzowie możesz spać spokojnie. Zapewniasz ochronę nieruchomości a sobie i swoim bliskim spokój i zabezpieczenie materialne.

  Ubezpieczenia nieruchomości
  Co możesz ubezpieczyć?

  • dom jednorodzinny i pomieszczenia przynależne do niego (np. piwnica, strych)
  • mieszkanie- samodzielna, wydzielona część budynku wielorodzinnego
  • mienie ruchome –rzeczy będące własnością Ubezpieczonego i jego bliskich m. in. : meble, sprzęt RTV i AGD, wyroby ze złota i srebra, sprzęt sportowy, turystyczny, fotograficzny
  • elementy stałe- wbudowane na stale elementy wyposażenia budynku, m. in. : meble w zabudowie, drzwi wraz z futrynami i zamkami, ścianki działowe, okna łącznie ze szkleniem,
  • okładziny ścian, sufitów, podłóg i schodów
  • ruchomości na posesji – sprzęt ogrodniczy
  • budowle na terenie posesji –altany, ogrodzenia
  • nagrobki cmentarne
  • domy letniskowe

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...

  Elementy stałe

  Dzięki ubezpieczeniu domu / mieszkania oraz elementów stałych domu lub mieszkania zyskujesz ochronę od szkód powstałych na skutek:

  • nieprzewidzianych zdarzeń losowych np. pożar, powódź, trzęsienie ziemi,upadek drzew, uderzenia pojazdu, osunięcia się ziemi
  • kradzieży z włamaniem
  • rozboju
  • przepięcia
  • aktów wandalizmu/skutków akcji ratowniczej
  • roszczeń z tytułu odpowiedzialności cywilnej
  • stłuczenia szyb i innych przedmiotów szklanych

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...

  Ubezpieczenie domu i mieszkania gorzów

  Ubezpieczenie domu Gorzów

  Altany i inne obiekty
  Zabezpiecz swój ogród

  Ubezpieczając dom, w ramach jego ubezpieczenia warto pomyśleć o ogrodzie i zakres ubezpieczenia poszerzyć o elementy znajdujące się na jego terenie czyli tak zwane obiekty małej architektury, w której skąd można zaliczyć obiekty użytkowe służące rekreacji codziennej, stanowiące wyposażenie placów zabaw, jak: piaskownice, huśtawki, drabinki. Posągi wodotryski (oczka wodne, fontanny). Altany i inne obiekty architektury trwale zwiane z gruntem. Meble ogrodowe, grille, parasole ogrodowe. Łóżeczka i wózki dziecięce pozostawione w ciągu dnia na zewnątrz budynku. Narzędzia gospodarcze i urządzenia do uprawy/ pielęgnacji działki. Chodniki, podjazdy,przydomowe oczyszczalnie ścieków i stacje uzdatniania wody.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...

  Pomoc w domu
  Home assistance.

  Oferujemy Państwu również opcje Home assistance, usługę, w której w razie niespodziewanej i nieprzewidzianej sytuacji , będziecie Państwo mogli liczyć na pomoc specjalisty m. in. : hydraulika, elektryka, ślusarza, dekarza, technika urządzeń grzewczych. Możecie Państwo liczyć również na pomoc medyczna w razie nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego bądź członków jego rodziny, transport medyczny do i z placówki, jak również opiekę nad dziećmi czy opieka nad zwierzętami domowymi. Naprawa sprzętu RTV i AGD, organizacja transportu i pobytu w hotelu ( w razie wykluczenia możliwości pozostania w domu/mieszkaniu).
  Nawet w domu, który budujesz lub rozbudowujesz w Gorzów ,może zdarzyć się wiele różnych sytuacji, zdarzeń , dzięki opcji Home assistance nie będą Ci straszne żadne szkody. Specjaliści dostępni przez 24 godziny pomogą w każdej sytuacji. Jedyne co Państwo będziecie musieli wykonać to telefon na numer infolinii czynnej całą dobę.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...

  Ubezpieczenie nieruchomości gorzów

  Ubezpiecznie mieszkania Gorzów

  Na co zwrócić uwagę ubezpieczając dom/ mieszkanie?
  Zakres ubezpieczenia

  W przypadku zakupu ubezpieczenia domu/mieszkania zwróćmy szczególną uwagę na dopasowanie zakresu ochrony do naszych potrzeb. Generalnie nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co może się nam przytrafić w przyszłości, dlatego dowiedzmy się, czy zakres ubezpieczenia naszego domu czy mieszkania obejmuje również zdarzenia, które przez zakłady ubezpieczeń są często wyłączane z podstawowego zakresu i można je ewentualnie dokupić.

  Ochroną ubezpieczeniową objęte są wyłącznie te szkody, które powstały wskutek ryzyk nazwanych na ogólnych warunkach ubezpieczenia, np. wskutek ognia, eksplozji, powodzi, itp. Ubezpieczyciel nie odpowiada za szkody powstałe wskutek zdarzeń, które nie zostały wymienione w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Zakres ubezpieczenia bywa różny – katalog ryzyk jest rozszerzany lub zwężany, poprzez dodawanie lub eliminowanie poszczególnych ryzyk.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  W przypadku ubezpieczenia ryzyk wszystkich (All Risk) ubezpieczyciel odpowiada za szkody spowodowane wszystkimi zdarzeniami losowymi (często nie dającymi się przewidzieć) z wyjątkiem tych, które zostały jednoznacznie wyłączone w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Czyli sytuacja odwrotna , niż w przypadku ubezpieczenia na bazie ryzyk nazwanych.
  Ubezpieczony zyskuje więc większą ochronę w przypadku wybrania opcji wszystkich ryzyk.

  Polisa ubezpieczeniowa na dom/mieszkanie to również wymóg banków przy kredycie hipotecznym. Wystawiana jest wówczas cesja, w której pierszeństwo do wypłaty odszkodowania w przypadku szkody całkowitej (brak możliwości dalszego zamieszkiwania nieruchomości) posiada bank.

  O wyborze przedmiotu, wariantu i zakresu ubezpieczenia decyduje klient.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…