Ubezpieczenia komunikacyjne

ubezpieczenie OC, AC, NNW Gorzów

Ubezpieczenia komunikacyjne

ZADZWOŃ!
Biuro Garbary 16
+48 95 737 08 78

Biuro Mieszka I 54
+48 95 739 02 66

Ubezpieczenie komunikacyjne

ubezpieczenie samochodu gorzów

Jesteś posiadaczem pojazdu, potrzebujesz oferty dopasowanej do Twoich potrzeb. Znajdziemy najkorzystniejsze ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich czterech kółek; obowiązkowe OC komunikacyjne lub połączone z autocasco. Wybierasz się w podróż i potrzebujesz ochrony w razie awarii lub wypadku, oferujemy ubezpieczenie assistance, które zagwarantuje pomoc. W ramach ubezpieczeń komunikacyjnych proponujemy ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów, które zapewnia świadczenie po wypadku jeśli nastąpi uszkodzenie ciała lub śmierć.

CHCESZ POZNAĆ NASZĄ OFERTĘ? WYPEŁNIJ FORMULARZ!

Prosimy o wypełnienie formularza a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem

  Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Prosimy o wypełnienie formularza, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem
  Ubezpieczenie OC Gorzów, OC AC Gorzów Wlkp., Ubezpieczenie Flotowe, Polisa Asisstance Gorzów, Ubezpieczenie samochodu, Tanie OC Gorzów, ubezpieczenia komunikacyjne gorzów wielkopolski, ubezpieczenie auta w Gorzowie, Ubezpieczenie pakietowe AC OC, ubezpieczenie floty transportowej.

  ubezpieczenie OC Gorzów

  OC, AC, NNW,
  Ubezpieczenie szyby, Assistance, Flota

  znajdź najkorzystniejsze ubezpieczenia dla swojego auta

  Jesteś posiadaczem pojazdu i zastanawiasz się co powinno znajdować się na Twojej polisie ubezpieczeniowej? Z nami to proste, zbudujemy ofertę na bazie Twoich potrzeb. Odpowiedzialność Cywilna (OC Gorzów) jest obowiązkowa dla każdego pojazdu zarejestrowanego na terenie Polski. To co dodatkowo się tam znajdzie zależy tylko od świadomości i stopnia w jakim potrzebujesz czuć się bezpieczny.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...

  Ubezpieczenie Auto Casco (AC Gorzów)

  Ubezpieczenie Auto Casco (AC Gorzów) które w przypadku kradzieży pojazdu lub jego wyposażenia, całkowitego uszkodzenia bądź częściowego towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci finansowe zadość uczynienie za szkodę.

  Ubezpieczamy pojazdy wszelkiego rodzaju:

  • prywatne,
  • firmowe,
  • w kredycie
  • w leasingu

  Spełniamy wszystkie wymogi firm leasingowych i kredytowych:

  • stała i nieredukcyjna suma ubezpieczenia
  • ubezpieczenie w wariancie serwisowym (naprawa ASO)
  • brak udziałów własnych w szkodzie
  • brak potrącenia amortyzacji części, które są do wymiany

  Tanie OC komunikacyjne

  Ubezpieczenie AC Gorzów

  Ubezpieczenie Assistance
  Zapewnia całodobową pomoc na terenie kraju i Europy

  W pakiecie z polisą OC/AC lub osobno oferujemy również Ubezpieczenie ASSISTANCE Gorzów, które w zależności od wariantu zapewnia całodobową pomoc na terenie kraju i Europy, gwarantując nie tylko holowanie (nawet do 1000 km od miejsca zdarzenia) ale również auto zastępcze po kolizji, awarii lub kradzieży, próbę usprawnienia pojazdu na miejscu zdarzenia a nawet dowóz paliwa gdy zabraknie go na trasie!

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...

  NNW

  NNW (Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków komunikacyjnych Gorzów) to wsparcie finansowe po wypadku dla Ciebie i pasażerów gdy dojdzie do uszkodzenia ciała, trwałego uszczerbku lub dla rodziny gdyby Cię zabrakło. Wypłata świadczenia w przypadku tego ubezpieczenia zależna jest od sumy ubezpieczenia zawartej na polisie. Uszczerbek na zdrowiu wypłacany jest w systemie procent za procent. W przypadku zgonu przysługuje świadczenie w wysokości stu procent ubezpieczenia.

   

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...

  Ubezpieczenie szyby Gorzów

  ubezpieczenia OC, AC, NNW Gorzów

  Ubezpieczenie Szyb
  Towarzystwo ubezpieczeniowe zorganizuje i zapłaci za wymianę szyby

  Dzięki ubezpieczeniu szyb kamień, który wyskoczył spod kół innego pojazdu nie jest już problemem. Chuligani wybili szybę?! Zniszczona lub uszkodzona szyba zostanie naprawiona w profesjonalnym serwisie gdy na polisie znajduje się ryzyko ubezpieczenia szyb Gorzów. Towarzystwo ubezpieczeniowe zorganizuje i zapłaci za wymianę szyby w samochodzie.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...

  Call Now Button
  Loading...